Vášeň pro grilování

  • 50 let

    zkušeností

  • 30 000

    spokojených klientů

  • 110 zemí

    si pochutnává na pokrmech z našich grilů

Josper se svými grily na dřevěné uhlí způsobil revoluci.​​​​​​​

Zkombinoval tradici a nejmodernější technologie ve stroji, který kombinuje dva systémy v jednom: troubu a gril. Navíc v elegantním a robustním designu, který je výsledkem precizního inženýrství. Josper dlouholetým zkoušením a bádáním vytvořil speciální ocelové slitiny a další unikátní technologie zapracované do jejich stroje, díky kterým je možné celodenně připravovat pokrmy při teplotě 300-350 stupňů Celsia.

Výsledkem je rychlá příprava pokrmů a zachování jejich struktury, šťavnatosti a chuti, atributy které restauratérovi umožní odlišit se od konkurence v kvalitě i rychlosti.​​​​​​​

Výkon

výkon

V Josper grilu si pokrmy připravované na dřevěném uhlí udržují tradiční chuť a zároveň si zachovávají nezaměnitelnou strukturu a šťavnatost.

Inovativní design grilu byl navržen i s cílem úspory uhlí až o 40 %. Je také pro kuchaře ideální tím, že konstrukce velmi dobře izoluje teplo a do svého okolí nepouští příliš vysoké teploty. Kuchař tudíž není zatížen teplem vycházející z grilu.

úspora

Další zajímavým údajem je o 35% rychlejší příprava pokrmů, oproti používaní tradičního otevřeného grilu.

Dokonce i po hygienické stránce nabízí Josper významné výhody. Při používání originálního uhlí Josper pocházejícího z Argentiny je velmi malý odpad popelu. Popel se navíc ukládá do zásobníku, který je umístěn v uzavřené spodní skříňce a jeho vyčistění je časově nenáročné.

Úspora
Životnost

životnost

Životnost Josperu je podle zkušeností průměrně 30 let při správném používání.

Josper nabízí pro zájemce velkou škálu možností, kombinací a cen. Základní model se pohybuje od 8 800 Euro po model kombinující originální podstavec a držák horního roštu s uzavřenou horní částí pro slow cooking za cca 24 000 Euro.

kvalita

Josper nenapodobitelně zkombinoval tradici a nejmodernější technologie.

Dlouholetým zkoušením vytvořil speciální ocelové slitiny a další unikátní patentované technologie, díky kterým je možné každodenně připravovat pokrmy při vysokých teplotách. Vyvinutá technologie je v současné době velmi vzdálená pro výrobce, kteří se snaží Josper napodobit. Design, technologie, inženýrství, tradice a bezpečnost dělají z Josperu jedinečný produkt na trhu.

Kvalita je potvrzena i důležitými evropskými i světovými certifikáty a homologacemi (CE, UL GOST, TR, FCSI…).

Kvalita

Máte zájem o Josper produkt? Kontaktujte nás